KURALLAR CEZALILAR BANLI KULLANICILAR ARDREAM

>>Mykol Bilgileri Oluşturulurken, Yanlış TELEFON NUMARASI Girilmesi Halinde Bütün Sorumluluk KULLANICIYA Aittir.
>>KNİGHT-59'da hiçbir oyuncu Admin'in arkadaşı/eşi/dostu değildir,Knight-59'un Herkeze Mesafesi aynıdır, Kimki size bunun aksini sölüyor ise size yalan söylüyor demektir.
Dikkate Almayınız.
>>Karakter Güvenligi Tamamen Kullanıcıya Aittir,Kullanıcı Hatalarından Oluşan Kayıpların Telafisi İçinde Rolback Hizmeti Bulunmaktadır.
>>KNİGHT-59.NET Markasi adı altında yayın yapan web sitemiz sadece www.knight-59.net adı ile faaliyet göstermektedir. Farkli alan adları yada benzeri hiç bir alan adı ile ilgisi yoktur.
>>Kurallar İhlalinin Yaşanması Durumunda Ceza Şeklini ,Ceza Türünü ,Ceza Süresini KNİGHT-59 BELİRLER!!!

KURALLAR
[11 CEZA ŞEKLİ - 1 İLE 9999 GÜN CEZA SÜRESİ BULUNMAKTADIR]
1- Oyun içerisinde Sizlere yardımcı olmakla görevli insanlara " ERGEN [VELED] AĞZIYLA ATARLI GİDERLİ, EMRİVAKİ , TEHTİTKAR KÜFÜRLÜ " Konuşmak YASAKTIR. UYARISIZ BAN YERSİNİZ.

2- Oyun İçerisinde Küfürlü Konuşmak ,Reklam Yapmak ,Irk ,Dil ,Din ,Siyaset Hakkında Konuşmak Yasaktır.

3- Her türlü bilinen Hile Bug yöntemleri Yasaktır. (BDW-JR vb. eventlerde buglu yerlere cıkmak,Cıkana sebebiyet vermek tp vb.)

4- Nation Points Transfers (NPT)Yapmak ,Rezlemek-Tp Yapmak (Sebep Olmak), Partysinde Bulunmak YASAKTIR.
(Aynı Harddiskten Girdiniz Diger (Asıl) Charınızda Ceza Alır,Sıfır Char Açarak NPT Yapmanız Bişeyi Degiştirmez.)

5- Sıçrama , Zıplama , Slayt , Arkadan yememe Ve Benzeri Bütün Eylemler ,Bütün x7 Mouse Bugları Yasak.

6- Oyun Kralları, Krallık noticesinden hakaret, şahsı rencide edicek sözlerde bulunmaları Ve Diger Krallık Yetkilerini Amacı Dışında Kullanmaları Yasak.

7- Serverde Meta Materyal yada deger arz eden hiç bir sey (np, karakter, item, yada maddi deger tasiyan herhangi bir şey) almak satmak hediye etmek kiralamak hak devretmek Ve Benzeri Bütün Eylemler yasaktır.

8- Arenada Kasıtlı Şekilde Vs Ye Karışmak Yasak.

9- Facebook Sayfamızda Bulunan Ziyaretçi Gönderilerinden, Paylaşımlardaki Yorumlar Kısmından Başka Servere Ait Metin ,Video ,İçerik Ve Benzeri Bütün Nesneleri Paylaşmak Yasak.

10- Ardream'de 8 vs 8 Yasak, Arena Ve Clan VS Clan Eventi Aktif Edilmiştir Kullanabilirsiniz.

[KNİGHT-59.NET oyun kuralların da ekleme veya değişiklik yapma hakkını gizli tutar]

POWER UP STORE HAKKINDA

Size Daha Kaliteli Bir Oyun Sunabilmek İçin
Her ay sunucu giderleri, event programlarının lisans ücretleri, anticheat güncelleme ücretleri Ve Benzeri Büyük Masrafları karşılamak İçin Knight Cash satışı olmaktadır.


1- Power up storede yapılan işlemler değiştirilemez,İade Edilemez.(İtem Takası Hizmetinden Faydalanabilirsiniz.)
2- Sitemizdeki hesap numaralarından birine ücret yatırıldığında ücret geri iade edilemez sadece (POWER UP STORE) alışverişinde kullanılabilir.
3- Power up storede veya sitemizden herhangi bir satın alınan sey ile ilgili olarak oyun kuralları ihlalinde karakterinizin yasaklanmasi durumunda ucret iadesi yapılmamaktadır.CEZA SİSTEMİ HAKKINDA+2000 Oyuncunun Cezasının Anında Verildigi +1000 Kullanıcının Cezasının Devam Ettigini Üzülerek Belirtmek İstiyoruz.
Knight-59 Emeklerinize Deger Verdi Gibi ,Kurallar İhlalinede Taviz Vermiycektir.
İşlenen Suçlar Seviye Seviye Farklı Olup , Çeşitli Hatalardan Ceza Alan her Kullanıcının Ceza Şekli ,Ceza Türü ,Ceza Süresi Farklıdır.
Huzurlu Bi oyun Ortamı İçin Knight-59 HerZaman Online Olup ,Bir Çok İLETİŞİM Kanalı İle Şikayette Bulunabilirsiniz,Bütrün Şikayetleriniz Degerlendirilir ,Anında Müdahele Edilir.

CEZALAR..

Hafif Cezalar (Süresi-Miktarı Suçuna Göre Degişir ,Aldıgı Ceza Knight-59 Tarafından Belirlenir.)
NP CEZASI (National Point in Silinmesi)
Manner Cezası (Manner Point in Silinmesi)
Eventlere ,Etkinliklere Giriş Cezası
Attack Cezası (Attack Yapamaz)
Harita Cezası (Belirli haritalara Giremez)
Hapis Cezası (Belirli Haritadan Çıkamaz)
Mute Cezası (Konuşamaz,Yazı Yazamaz)
Sembol Cezası (Np si Ne kadar Olursa Olsun Sembol Çıkmaz.)
Agırlaştırılmış Cezalar (Süresi Suçuna Göre 1 ile 999 Gün Arasında Degişir ,Aldıgı Ceza Knight-59 Tarafından Belirlenir.)
[İP BANNED] İP Ceza (Aynı İnternet Üzerinizden Bütün Bilgisayarların Erişimi Engellenir)
[HDW BANNED] Bilgisayar Giriş Engel Cezası (Char zarar Görmez O Anki Oyuncunun Bilgisayarı Erişime Engellenir)
[KARAKTER BANNED] Karakterin Oyuna Giriş Cezası (Giriş Engellenir)Cezası Devam Eden Kullanıcılar İçin TIKLA


UNUTMAYIN!!!
Ceza Şekli ,Ceza Türü ,Ceza Süresi Her Kullanıcı İçin Farklıdır.
Ve CEZA ŞEKLİNİ,CEZA SÜRESİNİ KNİGHT-59 BELİRLER!!!

NOT: 2 İnci Şans Tanınan ,Cezaları Biten Oyuncular ,Kurallar İhlalini Tekrarlar ise Çok Daha Farklı Sonuçlar İle Karşılaşıcaktır.


Knight-59.Net
DİKKAT!!!
KNİGHT-59.NET'TE HESAP AÇAN HER KULLANICI
OYUN KURALLARINI ,OYUN SÖZLEŞMESİNİ KABUL ETMİŞ SAYILIR.

Knight-59.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, knight59.net@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Online Oyun sitesi olan knight-59.net sadece embed ve iframe şeklinde hizmet vermektedir.
İlgili Yasa: MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü değil­dir.
(2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu Ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür.
Dikkat! Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden kaldırılacaktır. yorum olarak yazılan hiç bir mesaj dikkate alınmaz yazılı mail olarak gönderilen mailler dikkate alnır bilginize sunarız.
>> İs bu web sitesi, oyun yada KNİGHT-59.NET Sunucusunda oyuncu - konuk yada katılımcı her ne sıfat ile olursa olsun istirakinizden oluşucak yasal yükümlülük tamamen istirakciye(Size) aittir.
Yönetim…

knight online pvp indir knight pvp server ardream server